Rozvíjaj sa a pracuj sa sebe

Odoberaj najnovšie informácie a nenechaj si ujsť žiaden zaujímavý článok

Kto publikuje na ceste rozvoja

Koučka, študentka psychológie i života. Verím, že človeku patrí svet a pomocnú ruku vždy nájde na konci svojho ramena, napriek tomu v živote každého človeka príde aj obdobie kedy sám nepozná cestu a nevie sa zorientovať vo svojich myšlienkach. Odpoveď je ukrytá v nás a koučing je spôsob ako usporiadať naše myšlienky, prioritizovať otázky života a nájsť tú správnu cestu ku kľúčom od brány nášho životného šťastia.

Od nepamäti ma zaujímalo pozorovanie všetkého možného aj nemožného v živote. Súčasťou mojej prirodzenosti je  pozorovanie a videnie súvislostí pozorovaného.

Okrem iných činností píšem blog : www.pristupksebe.sk, robím kouča, mentora, poradcu pre jedincov a skupiny.

Napĺňa ma ľudí zmysluplne viesť, povzbudzovať a motivovať.  Rád pomenúvam to čo vnímam a cítim. Občas to je nie celkom prijímané, lebo si dovolím pomenovať veci a situácie, ktoré si iný kvôli svojim zlým skúsenostiam a predsudkom nedovolia. Som ten čo si dovoľuje :)….,pomenovať , ale nie preto, aby som vyvolal nevôľu, ale preto , aby som vyvolal vlnenie, rezonanciu podporujúcu vykročiť von, zo zóny komfortu k sebe. Aby som vytvoril podmienky ku zmene.

Jsem terapeutka-kineziolog. Pracuji s lidmi, kteří se ocitli v těžké životní situaci, s lidmi, kteří si chtějí dát svůj život do rovnováhy a kteří mají zájem pochopit souvislosti generačních problémů s jejich životem či souvislost jejich dětství s jejich přítomností. Hledám příčinu problému, kterou společně s klientem zpracováváme. Píši blog na své stránce www.poradna-kineziologie.cz, čímž se snažím lidem pomoci si uvědomit některé věci, které se dějí v běžném životě.

Jak být úspěšní v prodeji, jak být přesvědčiví, jak si zorganizovat práci, jak vytvářet kvalitní vztahy. To jsou témata, která mě baví a zajímají.

Každý, kdo chce, dokáže změnit svůj život. Mít jej pod kontrolou. Dosáhnout absolutní osobní svobody. Ukázat jiným cestu je moje povinnost, protože jiní ukázali cestu mě. www.janmarkel.cz

Profesionálna novinárka a matka dvoch synov, pre ktorých sa s manželom rozhodli radikálne zmeniť svoj život. "Moja milovaná práca je mojím poslaním. Píšem, už nie o politike, ale o nás, lebo moja rodina je pre mňa hnacím motorom k lepšiemu, zdravšiemu a hodnotnejšiemu životu. Píšem s najúprimnejším úmyslom inšpirovať, motivovať a povzbudiť ľudí k zmene"... lifereset.sk, matusovci.sk

Majka z Gurunu, večná divoška a ufónka zároveň...

Milovníčka činskej medicíny, hľadačka pokladov v maličkostiach života.. 

Celoživotná diagnóza a závislosť - umenie..

Je to pre mňa nekonečná cesta putovania! Ak sa prestaneme učiť, spoznávať sami seba, spoznávať pestrofarebný život,.. ak tvrdíme, že sa už nemáme čo naučiť - je to - akoby sme vnutorne zomreli....

Po viac ako sedem ročnom pôsobení v Zuš a celkovo dosť dlhom pôsobení v školstve - som zmenila všetky moje stereotypy a predchádzajúce vzorce správania a našla som svoju cestu. Nastalo mnoho uvedomení! Zodpovedala som si na mnoho otázok: "Čo chcem? Čo nechcem? A čo všetko naopak - môžem? Mojou láskou sa stal čchi kung a mojim druhým domovom Praha(-:

Čchi kung, reflexná terapia, tanec piatich rytmov, arteterapia, či muzikoterapia alebo autoterapia hlasom  - to všetko vo mne otvorilo  vlastne úplne nový svet! A to nielen v otázkach zdravia a celkovej harmónie duše i tela zároveň, .. ale i nazeraní na svet a napojenia sa na Zdroj..

PS: V živote človeka neexistuje žiadny omyl,.. iba cesta...

Psycholog, psychoterapeut, autor řady psychologických i publicistických příspěvků v textové, obrazové i zvukové podobě. Poskytuje psychologické poradenství v oblasti osobní i profesní změny, psychických problémů, hledání vlastního povolání a seberealizace.

Organizuje přednášky a kurzy na psychologická témata. Je zakladatelem webu o kariérním poradenství EtLabora. Zabývá se problematikou nadaných dospělých. Sleduje a komentuje společenské a politické dění. Zajímá jej věda, kulturní historie a vzdělávání. www.daliborspok.cz

Peter Sasín – Medzinárodný NLP Tréner a spoluzakladateľ NLP Akadémie U ľudí spôsobuje zmeny, pomáha im zlepšovať komunikáciu a dosahovať svoje sny. Tvrdí, že ľudia nikdy nie sú „pokazení“. Peter Sasín pomáha ľuďom z biznisu, vrcholovým športovcom i umelcom zlepšovať ich výsledky. U nás asi neexistuje nikto, kto dokáže tak viditeľne a rýchlo dosiahnuť zmeny u svojich klientov. Je certifikovaným trénerom Svetovej asociácie NLP. Svoje NLP vzdelanie získaval v Nemecku, Veľkej Británii a v USA.

Lektorka, koučka - pozitivní psychologie, meditace mindfulness, sociální a emoční učení SEL.

To, o co jsem se vždycky zajímala, je, jak udělat lidi spokojenějšími a šťastnějšími, aniž bychom jim cokoli nalhávali a nabízeli povrchní řešení. Dvacet let se věnuji psychologii, meditacím a sebepoznání. http://monikastehlikova.cz

Jsem člověk na cestě, stejný jako my všichni. Když cítím potřebu šířit své poznání nebo zajímavé informace od dalších lidí, napíši článek. Skrze psaní se dostávám do vědomého tvoření radosti v proudu života a naplňuji tak část sebe. Baví mne svým sdílením spojovat lidi, kteří vnímají svět podobně a mají zájem o prosvětlování života ve všech oblastech svého bytí, protože skrze to se učím a rostu i já.

Som profesionálnym poradcom, dobrodruhom a nadšencom, ktorý sa rozhodol, že chce pozitívne inšpirovať ľudí k zmene. Na mojich cestách v Ázii, Austrálii, Kanade, či v Afrike ma to neustále lákalo k objavovaniu nových jedál, ingrediencií a odkrývaniu tajomstva spojenia gastronómie so skutočne zdravou výživou.

Odborné vzdělání v oboru psychologie na Univerzitě Palackého v Olomouci a systematický výcvik gestalt terapie (IVGT Praha) s certifikací od European Association of Gestalt Therapy. Členství v odborných sdruženích EAGT, Diabasis, PEI a Paramita.

Ve své práci spojuji osvědčené přístupy a metody, které respektují naši celistvost a komplexnost. Gestalt terapie - integrativní pohled na projevy lidské existence, teoretický i praktický základ pro další specializace. Enneagram - hlubší pochopení struktury osobnosti a její dynamiky, lepší porozumění sobě i druhým. Nikdo nás pořádně neučil, jak pracovat s emocemi, jak navýšit svou emoční a sociální inteligenci a jak rozvinout svůj osobní potenciál.

Som blázon do kreatívneho myslenia a na blogu umeniekreativity.sk zdieľam zaujímavé a vedou podložené stratégie kreativity. Ak sa chcete aj vy stať továrňou na nápady, prečítajte si  stratégiu, s ktorou minimálne zdvojnásobíte svoju tvorivosť.

Počas svojej kariéry som viedla viac ako 120,000 pohovorov v rôznych krajinách Európy, čo mi pomohlo vyextrahovať tie najúčinnejšie a najlepšie spôsoby ako viesť pracovné pohovory na strane jednej a budovať kariéru na strane druhej. V pracovnom prostredí, ale aj v živote som človekom, ktorý berie zodpovednosť do svojich rúk.

Absolvovala som tréning Lominger Interview Architect, som držiteľkou BTCE Award in Copywriting for Effective on-line recruitment, certifikátu NLP Practitioner.  V roku 2013 som získala titul MBA so špecializáciou na koučing a manažment osobného rozvoja a v roku 2015 lektorské osvedčenie akreditované ministrestvom školstva SR. Viac o mne na http://uspesnakariera.sk

Kvalifikovaný hypnoterapeut, ktorého špecializáciou je Ericksonovská hypnoterapia. Svoje vzdelanie získal v Londýnskej škole British Hypnosis Research and Training School pod vedením svetoznámeho trénera a hypnoterapeuta Stephena Brooksa.

Vďaka jeho práci klienti objavujú silu svojho podvedomia a dokážu dosahovať pozitívne zmeny rýchlo a jednoducho. Pomáha ľuďom prestať fajčiť, schudnúť a dosahovať svoje maximum. Nielen svojou prácou, ale aj knihou Hypnóza: Mýtus búra nepravdivé mýty o hypnóze a približuje verejnosti obrovský potenciál modernej hypnoterapie.

Viac informácií na tému hypnóza nájdete na http://tranzformacia.sk/

Koučka a trénerka osobného rozvoja. Je pre mňa každodennou radostnou výzvou rozpoznať, odhaliť a naplniť skutočné potreby a túžby toho, kto sa vydal na cestu sebapoznania a rozvíjania potenciálu, aby sa stal šťastným, spokojným a úspešným podľa svojich predstáv.

www.lifekoucing.sk

Martin Novotný (43), bio-hacker², blázen do fitness a extrémních překážkových běhů, zapálený propagátor zdravého životního stylu. Společně s manželkou stojí za info-projektem www.vyvazenezdravi.cz, který si dal za cíl otevřeně informovat veřejnost o nejnovějších lékařských a vědeckých studiích, které se ne vždy shodují s tím, co Ministerstvo zdravotnictví v České Republice i na Slovensku posledních 50. let hlásá a propaguje. Studuje na Institute of Integrative Nutrition, Functional Movement System a C.H.E.K Institute.

Daniel čtyři roky implementoval jako konzultant servisní IT projekty v rámci evropských energetických společností. Na této pozici se začal hlouběji seznamovat s technikami, které nyní předává dalším lidem jako lektor myšlenkového mapování. Své semináře vede na ryze praktických příkladech z osobního i pracovního života a s maximálním zapojením všech účastníků.

Prostřednictvím nabytých zkušeností pomáhá lidem začít řídit vlastní záležitosti a učit se, jak potlačit stres díky principům metody GTD. Založil rovněž projekt LifeNotes, který se soustředí na podporu českých a slovenských uživatelů služby Evernote.

Kedysi dávno ešte na strednej som založil security-lama-haxor portál blackhole.sk. Následne som založil najväčší webhosting na Slovensku Websupport.sk. Popri websupporte som spoluzakladal ďalšie projekty ako Nicereply.com.

Pomáham kopec ďalším startupom, mentorujem ich a investujem do nich. Všetky projekty môžete vidieť na www.blackslide.com.Taktiež o podnikaní a súvisiacich témach rád prednášam a píšem.

Ahojte. Takže ja som Vanes a môj priateľ je Daniel. Sme jedno a to isté, našli sme sa a hneď sme vedeli, že patríme ku sebe aj keď začiatky neboli také jednoduché. Myslím ešte pred tým, než sme sa dali dokopy. Po tom ako mal Daniel ťažkú autonehodu a stratil a pamät, ja som bola jediný človek ktorému sa ozval a povedal : ,,Neviem kto si, ale príď. ''A od vtedy sa všetko zmenilo. Založili sme blog www.waveofreality.com , pretože ešte pred tým, než sme ho založili sme dokázali veľa ľudom pomôct s ich ,,problémami,, až Daniel jedného dňa povedal, že by raz rád napísal knihu a ja som povedala, že by som tiež rada písala a tak sme sa zhodli na tom, že začneme blogom. A prečo motivácia a pomoc ľudom? Odpoved je veľmi jednoduchá. Obaja sme pochopili, že nie sme izolovaní od všetkého živého na našej planéte a že sme so všetkým živím spojení. Takže sme začali na sebe pracovať, zbavovať sa ega a presne to chceme docieliť aj u všetkých ľudí ktorí si náš blog začnú čítať. Na našom blogu však nájdete aj kategóriu o cestovaní, krátke citáty a takisto niečo z našich dní.. Je to proces ktorý nas napĺňa. Veríme, že každý z Vád si na našom blogu nájde niečo, čo ho zaujme. 

CAREEREALISM je webový portál, ktorý pomáha pri hľadaní si cesty v pracovnom živote. Bol založený v roku 2009 vo viere, že "každá práca je len dočasná." Jeho cieľom je pomáhať ľuďom riešiť ich pracovnú kariéru. S Cestou rozvoja spolupracuje od roku 2015.

Janka Chytráčková pomáha ženám naplniť si ich najtajnejšie sny o skvelom živote, aby mali: prácu, po ktorej túžia, vlastné podnikanie, ktoré ich bude baviť, skvelých ľudí okolo seba, život po akom snívali.

Keď dokážem predať seba, potom dokážem predať všetko! Som mentorka v oblasti sebavedomia, komunikácia a self-marketingu. Blogujem na www.jankachytrackova.sk a som spoluautorkou www.zijemeFRESH.sk. Zároveň som Ambasádorkou Jamie Olivera na Slovensku a certifikovanou lektorkou Ministerstvom školstva.

Vediem workshopy na témy: "Značka, ktorá ťa predá", "Vizuálny marketing a storytelling v praxi", " Ako sa čo najlepšie predať-prvý dojem". Som autorkou eBooku " 7 tajomstiev šťastných a úspešných žien", ktorý si môžete ZDARMA stiahnuť nawww.jankachytrackova.sk.

Môj stred vesmíru je rodina, priatelia a jedlooo. Pracujem pol života v gastronomii a v rámci tovaroznalectva som sa vývojom dostala až k naturopatii, fytoterapii a nutrigenomike.

Moja cesta je hľadanie rovnováhy v oblasti výživy a poznávanie entity, ktorú nazývame pokrm každodenný :). horecka.sk

Pôsobím ako kouč, etikoterapeut, konzultant v oblasti celoživotného vzdelávania. Špecializujem sa na celostný životný koučing alebo Life Coaching, ktorý vychádza z  etikoterapie, pozitivistickej psychológie, gestalt psychológie, z poznatkov neurolingvistiky, z poznatkov jogy, z Havajskej šamanskej tradície uzdravovania a spirituality Teawaitu, či učenia toltétskych šamanov.

www.advaita.sk

Koučování se věnuji pět let. V letech 2005—2009 jsem působila jako komunikační specialista v konzultantské společnosti McKinsey&Company, kde jsem se věnovala rozvoji konzultantů i klientů.

Od absolvování formálního vzdělávání v oblasti koučinku pracuji jako nezávislý kouč a lektor. Jsem členom české asociace koučů. www.sindelarova.eu

Žije svůj život naplno a plní si své sny, i ty nejšílenější, každý den. Před pár lety se rozhodla, že už nechce, aby jí dny protékaly mezi prsty jako písek v přesýpacích hodinách. Je žena, matka dvou dcer, partnerka skvělého muže, expertka na online marketing a úspěšná podnikatelka.

Stáňa je autorka online bestselleru Jak napsat eBook za 14 dní a knihy Podnikání z pláže. Inspiruje lidi, jak žít svobodně, radostně a naplno a učí je, jak využívat potenciál internetu a online marketingu k tomu, aby se mohli vydávat za svými sny a podnikat třeba z pláže.

Psycholožka, absolvovala výcvik v rogersovské psychoterapii, má několikaletou praxi na lince důvěry. Kromě práce s klienty také překládá a publikuje. 

Ve své terapeutické praxi se zabývám především těmito tématy: osobní problémy (budování zdravého sebevědomí, práce s pocity viny a nejistoty), problémy ve vztazích, práce se sny, krizová intervence, pomoc klientům účinně se bránit proti psychickému násilí a manipulaci v rámci rodiny, partnerství a v práci.

Během svého života jsem nasbírala mnoho užitečných a důležitých zkušeností, které ráda dál předávám lidem. Ať v podobě článků pro internetový magazín DreamLife.cz  nebo školeních po celé České Republice. Moje největší přednost a dovednost je mluvit před ostatními v obrovských halách a učit. Školit ostatní, ať už na téma osobního rozvoje nebo prodeje, který je mojí srdeční záležitostí.

elenaolivarez.cz

Odhodlejte se ve svém životě k činům! Dostaňte se z místa kde jste, tam kde chcete být. Důležitou součástí vaší cesty za úspěchem je vizualizace daného cíle a snu, který držíte ve své hlavě, ve svých myšlenkách. Žijte!

PhDr. Marek Horňanský, MBA. - poradca pre kariérny, osobnostný a vzťahový rozvoj

Ukončil vysokoškolské štúdium na Pedagogickej fakulte UK v Bratislave (PhDr.) a v roku 2010 na SMA Uni Wien vo Viedni (executive management - MBA.). Viac ako 10 intenzívnych rokov v práci s organizáciami, tímami a jednotlivcami - obchod, poradenstvo, supervízia, psychoterapia, mediácia osobnostný a kariérny koučing, ďalšie vzdelávanie a mentoring. Jeho kurzami prešli ľudia z komerčnej sféry, verejnej správy aj III.sektora.

LinkedIn

Pôsobím ako spirituálne médium - ako "tlmočník" medzi človekom a jeho Vyšším Ja (jeho vnútornou, od ega odpútanou, múdrosťou). Ľuďom takto sprostredkovávam informácie a odpovede na otázky, ktoré v kontexte svojich životov považujú za dôležité, a pomáham im nadobudnúť jasnejší prehľad a istotu v ich aktuálnej situácii. Pre ľudí, ktorí sa vydali na cestu rozvoja a transformácie, som vytvorila transformačnú pomôcku Quantasha Kompas ako aj polročný projekt vedomej transformácie Quantasha na báze usmernení od Vyššieho Ja. www.quantasha.com

Od januára 2014 cestujem po Ázií. Živým sa prácou z môjho laptopu, nech sa nachádzam kdekoľvek. Žil som v Anglicku, Austrálií, Thajsku a Južnej Kórei. Na mojom blogu SámSebePán.sk píšem o osobnom rozvoji a pozitívnom spôsobe žitia. Môj fotoblog Asiatiq.com je kombináciou mojej lásky k fotografii a ázijským kultúram. Verím v úsmev, pozitívne emócie a dobro ľudí.

Jan Patrman | psychologie, marketing a byznys

Na našich stránkach sa venujeme všetkým, ktorí sa zaujímajú o svoje zdravie a chcú vykročiť na tú správnu cestu za zdravím a trvalou zmenou životného štýlu.

Priblížime vám vedomé stravovanie, naučíme vás vyberať si zdravé potraviny v bežnom živote a ako byť sám sebe poradcom v oblasti zdravého životného štýlu.
Cestu vám radi ukážeme, no vykročiť už musíte sami... www.tajomstvochudnutia.sk

Vystudoval lékařskou fakultu University Karlovy v Praze. Několik let pracoval v klinické praxi a poté ve vedoucí pozici farmaceutické společnosti. Od počátku své praxe v lékařství cítil, že ho získaná medicínská odbornost společně s vrozenými schopnostmi porozumět duši směruje k  psychologickým a duchovním metodám léčby a k práci s lidskou psychikou.

Je motivován snahou zpřístupnit každému přímé poznání a plné pochopení skrze vlastní prožitou zkušenost. www.jogasebepoznani.cz

Pôsobím ako lektor, poradca, kouč a facilitátor. Prepracovala som sa k tomu postupne, popritom ako som hľadala odpovede na otázky týkajúce sa mňa, môjho prežívania a tiež ako to majú ľudia okolo mňa, keďže celý život pracujem s ľuďmi.  Za 15 rokov manažérskej praxe som prešla množstvom rozvojových tréningov, ktoré boli v mnohom inšpirujúce, ale veľmi často mi chýbalo hlbšie vysvetlenie na pochopenie podstaty. Prečo sa ľudia správajú tak ako sa správajú, ako porozumieť sebe a ľuďom vo svojom živote. Mnohé odpovede som už našla, mnohé ešte len hľadám. Avšak jedno už viem, stále je to o MNE. U seba, vo svojej osobnosti, vo svojom nastavení,  je kľúč ku všetkému. A tiež, že všetko už bolo dávno povedané a pomenované, len to  potrebujeme stále znovu a znovu objavovať. Na druhej strane, každý si najviac cení to, na čo prišiel sám. Takže je to tak v poriadku.

Na tomto portáli chcem s vami zdieľať to, na čo som časom prišla, čo mi k tomu najviac pomohlo a čo aj s odstupom času považujem za najužitočnejšie. 

koruacademia.sk

Sme mama a dcéra a prešli sme si mnohými trampotami, od kožných problémov, nadváhy, problémov s trávením, únavou, diétami, problémami s chrbticou, kĺbami, chronickými zápalmi dýchacej sústavy…, no v skratke vecami, s ktorými sa, bohužiaľ, stretne asi každý.

Odpovede typu “Tak na toto musíte brať takú a takú tabletku do konca života” a “To sa vám bude len a len zhoršovať” nám nedávajú zmysel a ani dnes ich nepovažujeme za riešenia. Viac o našej ceste za zdravím nájdete na www.innerlight.sk

Vo svojej praxi sa venujem tréningu efektívnej verbálnej a neverbálnej komunikácie, práci s emóciami a párovému poradenstvu. Život vnímam ako neustály pohyb vpred a nie úzkostnú stagnáciu. Preto je mojím životným poslaním osobnostný rozvoj a pomoc druhým. Som spoluzakladateľ a spoluautor vzdelávacieho portálu Otvorená Hra.

Môj LinkedIn profil.

Som nadšenec vytvárania vlastných produktov a budovania značky. Vybudoval som úspešný online biznis na Amazon.com, ktorý mi neustále generuje príjem. Ponúkam ľuďom konkrétny návod ako si môžu takéto podnikanie vytvoriť a vďaka tomu zmeniť svoj doterajší život.

Vždy s úsmevom. Optimistka. Preferujem zdravý životný štýl a šport. Snažím sa nájsť samú seba, zmysel života a verím, že keď človek neprestane snívať, vždy bude mať pre čo žiť.

Žiak, učiteľ, motivátor - druhých, ale hlavne seba. Šport, zdravá strava, motivácia, podnikanie. Veci, ktoré ma bavia.

Spoluzakladateľ portálu ktorý práve čítate. Verí v silu ukrytú v každom jednotlivcovi. Nadšenec moderných metód infomarketingu, tvorca webových stránok a všetkej tej zábavy okolo nich. S pevne zakoreneným zvykom k pravidelnému pohybu všeho druhu, odhodlaný tvoriť svoju vlastnú cestu rozvoja.

Som žena, ktorá sa baví životom. Viem, že je krehký a že môže skončiť zo sekundy na sekundu, zažila som to. A viem tiež, že jediné, čo nám po smrti ostane, sú naše zážitky...

Patrím medzi aktívnych obchodníkov na devízovom a komoditnom trhu, pričom sa venujem aj podnikaniu v oblasti programovania na finančných trhoch a písaniu trhových reportov a analýz. 

Trhy sú moja vášeň a to transformujem do toho, čo robím v FT-Digital. Môj vzťah k podnikaniu je veľmi silný a to ma ženie vpred. Za veľké výhody podnikania považujem slobodu, či už časovú, alebo finančnú; ale aj robenie toho čo ma baví, spolu s osobnostným rozvojom.

Viac informácii o mne a spoločnosti môžete nájsť na našej adrese www.ftdigital.com

Tréner predajných zručností a psychológie predaja. Autor revolučného systému predaja "PREDAJ NARUBY" a 4 kníh o predaji a množstvá článkov v odborných časopisoch a internetových novinách.

Svoje skúsenosti získal počas svojej 13-ročnej praxe ako predajca v priamom predaji a v maloobchode. Posledných 7 rokov sa aktívne venuje trénovaniu obchodníkov. Za svoju kariéru vyškolil viac ako 5000 obchodníkov.

Som moderný pračlovek posadnutý neustálym zlepšovaním samého seba. Či už ide o zdravie, kondíciu, vzhľad, efektivitu práce, výkon mozgu alebo stav mysle, neustále hľadám spôsoby ako ich vylepšiť a zvýšiť tak kvalitu svojho života.

Mojim poslaním je tieto poznatky šíriť do sveta a pomáhať ľuďom byť lepší ako včera prostredníctvom publikáciíčlánkov na blogu a našej pohybovej Akadémie v Bratislave.

Vedúci Regeneračného centra Ezofit, obchodu EZOshop - Zdravé potraviny, Ezoterika, Doplnky výživy, Knihy, CD, DVD, organizátor výstav EZOfest - odovzdáva svoje skúsenosti z oblasti zdravia, duchovného rozvoja a ezoteriky, ako byť zdravší a šťastnejší.

V roku 2009 založila globálnu organizáciu RealWoman, ktorej poslaním je transformovať svet prostredníctvom ženského potenciálu. Ďalej realizuje transformačné tréningy, programy či pobyty pre ženy, aj pre mužov, je spíkerkou a venuje sa koučingu. Je členkou ATL Europe, asociácie transformačných lídrov v Európe.

Kniha Ako dostať od života, čo chceme je výsledkom jej premeny a sebapoznania. Vydala ju v slovenčine, češtine a angličtine. Nedávno vydala aj audioverziu tejto úspešnej knižky.

Mgr. Pavlína Hollá, SAKhom., členka rady Slovenskej komory homeopatov.

Zaujímam sa o zdravú stravu, cvičím jógu, venujem sa sebarozvoju a pracujem ako klasická homeopatka.

www.ehomeopatia.sk www.sebalaska.sk

Som optimistka, ktorá rada rozdáva dobrú náladu a úsmev. Svojimi článkami sa budem snažiť zlepšiť váš deň. Svoj život si neviem predstaviť bez humoru, pretože s ním ide hneď všetko ľahšie.

Sme manželia Hoffmannoví. V roku 2012 sme sa rozhodli, že začneme zdravšie žiť a zhodíme prebytočné kilogramy tuku. Začali sme viac študovať a zisťovať, ako chudnutie v praxi funguje. Zistili sme, že diéty v praxi nefungujú. Jediná cesta, ktorou sa dá schudnúť natrvalo, je zmena životného štýlu. Sme zakladateľmi Školy Chudnutia, kde pomáhame ľuďom chudnúť zdravšie a jednoduchšie.

Pracujem ako terapeutka a lektorka. Vychádzam z toho, že psychické a telesné ochorenia vznikajú vtedy, keď nám chýba spojenie so sebou samým. Keď nedokážeme napĺňať svoje skutočné priania a potreby. Keď žijeme život niekoho iného namiesto svojho vlastného. Nech už je to z akéhokoľvek dôvodu. Pomáham klientom na ceste k vytvoreniu kvalitného a vedomého života.

Okrem terapií vediem kurzy NLP /neurolingvistické programovanie/. Viac sa dozviete na www.nlp-terapia.sk

Špecializujem sa na osobnostnú príťažlivosť, charizmu, vyžarovanie a prezentačné zručnosti.

Študentka žurnalistiky a začínajúca online podnikateľka, ktorú dostal time management a svet investovania. A samozrejme milovníčka kníh, čokolády a Belgických ovčiakov.

INŠPIRUJ SA

Odoberaj najnovšie informácie a články z týchto kategórií:

osobný rozvoj

Vyrobené © 2014 Cestarozvoja.sk

Mapa stránky

info@cestarozvoja.sk