Rozvíjaj sa a pracuj sa sebe

Odoberaj najnovšie informácie a nenechaj si ujsť žiaden zaujímavý článok

Zážitkový ženský workshop - Rozžiarte svoju skrytú ženskosť

Zážitkový ženský workshop - Rozžiarte svoju skrytú ženskosť

Príďte si vytvoriť svoj nový pocit zo seba a staňte sa nezameniteľnou.

Koučka Janette Šimková rada učí ženy, aby využívali tie časti svojej osobnosti, ktoré sú nespútané a tvorivé, aby ich naplno vyjadrili.

Povzbudzuje ženy k odvahe, aby sa neskrývali za falošnú fasádu a objavili spôsob, ako sa cítiť dobre vo svojej koži také, aké sú.

O pohnútkach vytvoriť workshop špeciálne pre ženy hovorí:

Každá jedna žena si zaslúži byť dobre „rozpoznateľná“.

To značí, že si nepríde neviditeľná sama pre seba, lebo potom sa takou javí aj ostatným. Je mi ľúto, ako sme týrané komerčnou verziou perfektnej ženskosti.

Som zásadne proti takémuto vnímaniu nás, emočných bytostí. Preto som sa rozhodla, že pripravím jeden deň, v ktorom nebude žiadne porovnávanie ani hodnotenie toho, aké sme. Bude v ňom iba samé potešenie pre nás samé, aby sme si mohli pripadať úžasné také, aké sme, bez čohokoľvek iného, nanúteného.

 

Keď uvažujete, či má význam dopriať si deň luxusu iba pre seba, skúsená koučka podotýka:

„Na stretnutí nedostanete rady, ako byť autentické, mať sa rady a plniť si sny tým, že pracujete na sebe. Zmyslom „rozmaznávacieho“ dňa venovaného ženskosti je, aby ste si pripomenuli, že sa môžete bez výčitiek stať požitkárkou vo svojom vlastnom živote.

Pre jediný dôvod – na rozprúdenie vašej životnej ženskej energie. Tá priťahuje ľudí ako magnet a váš život sa stane bohatší. A vy si potom môžete pripadať neprehliadnuteľná, lebo vyriešite trápenie s tým, ako si prídete všedná sama pre seba.“

 

Deň je vyskladaný zo štyroch nosných tém tak, aby ste odchádzali s vedomím, že dokážete:

  1. Všimnúť si samú seba, čo je to aktívny proces odohrávajúci sa vo vnútri vás samých, ktorému viete porozumieť, a potom robiť pre seba tie správne rozhodnutia.
  2. Nadobudnúť dobrý pocit zo seba samej aj tým, že si zodpoviete, ktoré svoje potreby a túžby chcete naplniť pre vlastný pocit spokojnosti a zmysluplnosti.
  3. Dopriať si potešenie a naučiť sa rozoznať, kedy s vami vaša myseľ manipuluje a ponúka vám rôzne dôvody, ako sa niečo nedá, neoplatí alebo si nezaslúžite...
  4. Stať sa rozpoznateľnou a získať potešenie pre svojich päť zmyslov, ktoré vás rozpohybujú k zmene pohľadu na seba, svoje telo a svoje „nedostatky“.

Pozývame vás, príďte si v nedeľu, 19. júna 2016 do Open Space v Bratislave vyhodiť z kopýtka a rozprúdiť svoju energiu.

Ocitnete sa medzi ženami, ktoré podporia vašu príťažlivosť tak pre seba, ako aj pre iných. Nemusíte urobiť nič zložité ani útrpné, aby ostatní videli váš plamienok životnej energie. Stačí iba chuť si to vyskúšať.

Spoločne a vzájomne si posvietite na cestu k sebe samým, aby ste sa vnímali také skvelé, aké už ste aj v tomto momente, len si to ešte naplno neužívate.

„Teším sa na stretnutie s Vami a nepochybujem, že zažijeme spolu výnimočný a objavný deň plný ženskej energie, zdieľania a vzájomnej podpory.

Všetky sme krásne originály, a predsa máme niečo spoločné – veľké srdce, ktorému keď načúvame, žijeme s vášňou, chuťou a intenzitou.“ Janette Šimková, životná a partnerská koučka

Všetky podrobnosti na: www.lifekoucing.sk/zazitkovy-workshop-rozziarte-svoju-skrytu-zenskost-bratislava-19-juna-2016/

 

Detaily podujatia

  •   nedeľa, 19 jún 2016
  • Open Space Bratislava
  • Pluhová ulica č. 25 (300 m od Polusu)
  • Bratislava
  • 55 eur vrátane pitného režimu, zdravých koláčikov a výučbových materiálov (možnosť objednať si obed z ponuky donáškovej služby alebo si priniesť vlastný)
Ohodnoťte tento článok:
3
 

Komentáre

Pridať môj názor
Ste registrovaný Prihláste sa tu
Hosť
streda, 21. február 2018

obrázok Captcha

INŠPIRUJ SA

Odoberaj najnovšie informácie a články z týchto kategórií:

osobný rozvoj

Vyrobené © 2014 Cestarozvoja.sk

Mapa stránky

info@cestarozvoja.sk